FUJITSU WATERSTAGE COMFORT WSYA050ML3 / WOYA060KLT 1 FÁZISÚ OSZTOTT LEVEGŐ-VÍZ HŐSZIVATTYÚ / 4,5 KW
  1. Osztott hőszivattyú
  1. Hőszivattyú
  2. Osztott hőszivattyú
Videó
Külső raktáron
Gyártó:
Fujitsu
Garancia idő:
3 év
Igényelhető kedvezményes tarifa:
H vagy GEO tarifa
Fűtési energia osztály:
A+++
Ajánlott terület:
WIFI csatlakozás:
Nincs csatlakozási lehetőség
Típus:
Osztott
Kültéri egység mérete:
799x632x290
Beltéri egység hangnyomásszint:
40
Kültéri egység hangnyomásszint:
57
Kivitel:
Hőszivattyú
Fűtőteljesítmény:
4,5 kW
Csomagajánlatok
  • Termékleírás
Termékleírás
FUJITSU WATERSTAGE LEVEGŐ-VÍZ HŐSZIVATTYÚ KÉSZÜLÉKEK
Milyen esetekben használható hőszivattyú?
családi házak
társasházak
kis és közepes irodaházak
középületek fűtésére
monoblokkos vagy osztott (split) típusú
beltéri egységgel egybeépített használati melegvíz tartállyal vagy anélkül
1- vagy 3-fázisú.
Főbb jellemzők:
Inverteres szabályozás
1 fázisú
Magas hatékonyág
Magas COP érték
Magas előremenő vízhőmérséklet
Magas fűtési teljesítmény
Éjszakai mód
Széles működési tartomány
24 órás időzítő funkció
2 zónás független szabályozás
Időjárás követő vízhőmérséklet szabályozás
Opcionális alkatrészek beépítésével hűtési üzemmód lehetséges
Autómatikus újraindulás
Minimum hőmérséklet tartás
Legionella mentesítő funkció
Kiegészítő elektromos fűtés
R32 hűtőközeg
Energiacímke:
35°C-on: (ErP)
55°C-on: (ErP)
Fűtési hatásfok (+7°C):
35°C előremenő vízhőfoknál:
COP 4.74 W/W
Fűtési teljesítmény 4.5 kW
Fűtési hatásfok (+2°C):
35°C előremenő vízhőfoknál:
COP 3.39 W/W
Fűtési teljesítmény 4.5 kW
Fűtési hatásfok (-7°C):
35°C előremenő vízhőfoknál:
COP 2.76 W/W
Fűtési teljesítmény 4.4 kW
Áramhálózat:     230 V, 1 fázis, 50 Hz, ismeretlen biztosíték
Elektromos fűtőbetét     Beépített elektromos kiegészítő fűtés
Fűtőbetét teljesítménye:     3 kW
Vízvezeték-csatlakozás:     25.4 mm
Előremenő víz maximális hőmérséklete:     55°C
Hűtőközeg:     R32 ― 0.97 kg, TCO₂ egyenérték: 0.6548 t
Csőméretek:
Folyadék: 6.35 mm (1/4 ";)
Gáz: 12.7 mm (1/2 ";)
Csövezési tulajdonságok:
Csőhossz: 3 ~ 30 m
15 m felett méterenként +25 g gáz szükséges
Maximális szintkülönbség: 20 m
Beltéri hangnyomásszint:     40 dB(A)
Kültéri hangnyomásszint:     57 dB(A)
Üzemelési tartomány:     A kültéri egység -25 °C és +35 °C között működik.
Méretek (Szé×Ma×Mé / Súly):
Beltéri: 450×847×493 mm / 41 kg
Kültéri: 799×632×290 mm / 39 kg